Overzicht Vervoer bij jeugdwedstrijden

Hieronder treft u een overzicht  voor het vervoer bij jeugdwedstrijden, gedurende het veldseizoen. Het betreft de periode 28 april tot en met 2 juni 2018. Noteert u alstublieft wanneer u aan de beurt bent om te rijden!

Datum Tijd Wedstrijd Team Accommodatie Vervoer

28-4-2018 10:30 Die Haghe C1 – BEP C1

Baambruggestraat 10 : v. Noorden, v. Wijnen, Wiggerink

28-4-2018 13:00 Sporting West A1 – BEP A2

WesterparkKlönneplein ; Visser, Punt, de Vries

28-4-2018 13:40 Dalto/Klaverblad Verz A2 – BEP A1

Sportpark De Woerd : de Groot, Bara, Hoogendoorn, Paehlig

 

Datum Tijd Wedstrijd Team Accommodatie Vervoer

12-5-2018 9:30 Apollo F1 – BEP F1

Sportpark De Vork : Kraakman, Gelens, Aukema

12-5-2018 10:00 Purmer F1 – BEP F2

Sportpark Heemstee : Den Boer, Cheung, Nibbering

12-5-2018 10:00 Roda B1 – BEP B3

Westzaan : v. Boxtel, Stokman, v. Gemen

12-5-2018 10:30 Apollo E1 – BEP E1

Sportpark De Vork : Wiggerink, Oudejans, Ekels

12-5-2018 11:30 Stormvogels (U) A1 – BEP A3

Sportpark De Koog : de Boer, Versteijne, Bouman

12-5-2018 13:00 Furore C1 – BEP C2

De Omzoom : Ter Haak, Staneke, v. Eerde

12-5-2018 13:30 Groen Geel B3 – BEP B2

Sportpark Trickelsoord : Santing, v. Gent, Bourre

 

Datum Tijd Wedstrijd Team Accommodatie Vervoer

26-5-2018 11:30 DKV Victoria/Triaz A2 – BEP A3

Sportpark De Diemen : Bouman, v. Zalingen, de Haan

26-5-2018 13:00 Groen Geel C2 – BEP C2

Sportpark Trickelsoord : Gruijs, v. Essen, den Boer

26-5-2018 13:45 ZKV (Za) F2 – BEP F2

Sportpark Hoornseveld: Nije, Goncalves Carpanano, Den Boer

26-5-2018 14:00 KZ/Hiltex B3 – BEP B2

Sportpark De Koog ; Doedse, Heckman, Tesselaar

26-5-2018 14:00 ZKV (Za) B2 – BEP B3

Sportpark Hoornseveld : Casper, Nijzink, Balster

 

Datum Tijd Wedstrijd Team Accommodatie Vervoer

2-6-2018 10:00 Helios D1 – BEP D2

Sportpark Noord-E : Van Dam, Mensman, v. Noorden

2-6-2018 10:00 TOP/SolarCompleet  C1 – BEP C1

Sportcomplex TOP Sassenheim : Vijge, de Boer, Wagenaar

2-6-2018 10:00 Blauw-Wit (A) D1 – BEP D1

Sportpark Joos Banckersweg : Bourre, Barends, Schuitemaker

2-6-2018 10:15 Groen Geel B2 – BEP B1

Sportpark Trickelsoord : Spoelstra, Versluis, Reus

2-6-2018 10:15 Groen Geel D4 – BEP D3

Sportpark Trickelsoord : Ter Haak, Reedijk, Schreurders

2-6-2018 12:15 WWSV E2 – BEP E2

De Boogbal : Plankman, Lijesen, Bakker

2-6-2018 12:30 Antilopen/Lancyr  A1 – BEP A1

Burgermeester Buiningpark : Putter, de Vries, Boonstra, Willig

2-6-2018 14:00 Furore A1 – BEP A2

De Omzoom : v. Es, de Jager, Bo