Trainingstijden juni 2018

A1 selectie

  • Trainer/Coach: Mark + Camiel
  • Trainingstijden:
  • Dinsdag : 19:30 – 21:00 uur vak 4
  • Donderdag : 19:15 – 20:30 uur vak 1

A2

  • Trainer/Coach: Max + Bodyn + Kai
  • Trainingstijden:
  • Dinsdag : 19:30 – 21:00 uur vak 3
  • Donderdag : 19:15 – 20:30 uur vak 2

A3

  • Trainer/Coach: Martin de Boer + ?
  • Trainingstijden:
  • Maandag : 19:30 – 20:30 uur vak 1
  • Vrijdag : 19:00 – 20:00 uur vak 3

B1 selectie

  • Trainer/Coach: Robert Oudejans + Martijn + Jeffrey
  • Trainingstijden:
  • Dinsdag : 19:00 – 20:30 uur vak 1
  • Donderdag : 19:30 – 20:30 uur vak 3

B2

  • Trainer/Coach: volgt (deze week verzorgt Koen de training)
  • Trainingstijden:
  • Dinsdag : 19:00 – 20:30 uur vak 2
  • Donderdag : 19:30 – 20:30 uur vak 4

C1/C2

  • Trainer/Coach: C1: Thalia + Jeroen C2: Luke + Jessie
  • Trainingstijden:
  • Dinsdag : 18:00 – 19:15 uur vak 2/3
  • Donderdag : 18:15 – 19:15 uur vak 1/2

C3

  • Trainer/Coach: Quinty + Lotte
  • Trainingstijden:
  • Dinsdag : 18:00 – 19:00 uur vak 1
  • Donderdag : 18:15 – 19:15 uur vak 4

D1 /D2

  • Trainer/Coach: D1: Johan W. + Beau + Jordy de Heer D2: Edwin Gruys + ?
  • Trainingstijden D1:
  • Dinsdag : 18:30 – 19:30 uur vak 4
  • Donderdag : 18:30 – 19:30 uur vak 3
  • Trainingstijden D2:
  • Dinsdag : 18:00 – 19:00 uur vak 4
  • Donderdag : 18:00 – 19:00 uur vak 3

E1

  • Trainer/Coach: Melanie + Anita
  • Trainingstijden:
  • Maandag : 18:00 – 19:00 uur vak 3/4
  • Woensdag : 17:00 – 18:00 uur vak 3/4

E2

  • Trainer/Coach: Michael Aukema
  • Trainingstijden:
  • Maandag : 18:00 – 19:00 uur vak 3/4
  • Woensdag : 17:00 – 18:00 uur vak 3/4

E3

  • Coach: Michel Frank
  • Trainingstijden:
  • Maandag : 18:00 – 19:00 uur vak 3/4
  • Woensdag : 17:00 – 18:00 uur vak 3/4

F1

  • Trainer/Coach: Karlijn + Tom + Jari
  • Trainingstijden:
  • Woensdag : 17:00 – 18:00 uur vak 1

Kangoeroe

  • Trainer: Marit + Yara + Sabrina Muis
  • Trainingstijden:
  • Woensdag : 17:00 – 17:45 uur vak 1