Zaaldiensten maand Januari

Onderstaand een overzicht van de Zaaldiensten in sporthal de Beuk, voor de maand januari 2019. Gaarne het verzoek uw diensten in uw agenda vast te leggen.

Dag Datum             Wedstrijd                        Starttijd  Commissie            Wie Zaaldienst

za 12-1- 2019 BEP C2 Apollo C1                           13:35       JC                            Mirjam Zilvold ouder C2

za 12-1- 2019 BEP 3 ZKC ’31 4                              14:35       Zaalcom                  Lida Bep 1

za 12-1- 2019 BEP B1 DVO/B1                             15:55       Zaal Schotklok        Lida Isabel, Patrick, Suzanne

za 12-1- 2019 BEP A1 KZ/A1                                 17:20       Zaal Schotklok       Patrick, Altina, Wendy, Lonneke

za 12-1- 2019 BEP 2 KOAG 2                                18:50       Zaalcom                  Patrick BEP 3

za 12-1- 2019 BEP 1 KOAG 1                                 20:05       Zaal Schotklok      Patrick, Geert, Lonny, Annemieke.

zo 13-1- 2019 BEP 6 Groen Geel 7                       11:00       Zaalcom                   Tiny BEP 1

zo 13-1- 2019 BEP 5 Celeritas 1                            12:10       Zaalcom                   Tiny BEP 2

 

Dag Datum Wedstrijd                                    Starttijd  Commissie             Wie Zaaldienst

za 19-1- 2019 BEP E2 Stormvogels (U) E1          10:00       JC                            Melanie ouder E2

za 19-1- 2019 BEP F1 KZ/Thermo4U F3             10:00       JC                            Melanie ouder F1

za 19-1- 2019 BEP D2 KZ/Thermo4U D3            11:00       JC                            Melanie ouder D2

za 19-1- 2019 BEP A2 AW/DTV A2                      12:00       Zaalcom                  Kitty ouder A2

za 19-1- 2019 BEP C3 Triaz C1                              13:10         Zaalcom                  Kitty ouder C3

za 19-1- 2019 BEP A3 Triaz/DKV Victoria A1    14:10       JC                            Annouska ouder A3

za 19-1- 2019 BEP D1 ZKV (Za) D1                       5:20         JC                           Annouska ouder D1

zo 20-1- 2019 BEP 7 Vogel 1                                  11:00       Zaalcom                 Chris BEP 4

zo 20-1- 2019 BEP 4 Sporting Trigon 5              12:15        Zaalcom                 Chris BEP 7

 

Dag Datum             Wedstrijd                        Starttijd Commissie             Wie Zaaldienst

za 26-1- 2019 BEP A1 ZKV (Za) A1                       12:45       Zaalcom/Schotklok Louis Isabel, Mirjam, Mark.

za 26-1- 2019 BEP 3 Rohda 5                                14:15       Zaalcom                     Louis BEP 4

za 26-1- 2019 BEP C2 OKV C1                               15:25       JC                              Marcha ouder C2

za 26-1- 2019 BEP C1 ZKC ’31 C1                          16:25       JC                               Marcha ouder C1

za 26-1- 2019 BEP B1 KZ/Thermo4U B1            17:30      JC/Schotklok           Johan Theo, Patrick, Suzanne

za 26-1- 2019 BEP 2 Velocitas 2                           18:55       Zaalcom                     Mirjam Putter BEP 3

za 26-1- 2019 BEP 1 Velocitas 1                           20:15       Zaalcom/Schotklok  Mirjam Putter Erik, Jeroen, Gertja

zo 27-1- 2019 BEP 6 Zaandam Zuid 2                10:00       Zaalcom                    Kees BEP 5

zo 27-1- 2019 BEP 5 Purmer 2                             11:10       Zaalcom                      Kees BEP 6