Indeling Scheidrechters 2-e helft Zaal

Onderstaand het schema voor scheidsrechters tot en met einde zaalcompetitie. We hopen dat de wedstrijden spoedig ingevuld worden met mensen uit genoemde ploegen.

  • 19-1-2019 10:00 E-jeugd BEP E2 Stormvogels (U) E1         Eline Punt
  • 19-1-2019 10:00 F-jeugd BEP F1 KZ/Thermo4U F3             Jens de Boer
  • 19-1-2019 11:00 D-jeugd BEP D2 KZ/Thermo4U D3            Bep A1
  • 19-1-2019 13:10 C-jeugd BEP C3 Triaz C1                          Robert Oudejans
  • 19-1-2019 14:10 A-jeugd BEP A3 Triaz/DKV Victoria A1   Bep 3
  • 19-1-2019 15:20 D-jeugd BEP D1 ZKV (Za) D1              Marco v Veldhoven
  • 20-1-2019 11:00 Reserve BEP 7 Vogel 1                                  Bep 2
  • 27-1-2019 10:00 Reserve BEP 6 Zaandam Zuid 2                BEP 7
  • 27-1-2019 11:10 Reserve BEP 5 Purmer 2                             BEP 6
  • 02-2-2019 10:00 D-jeugd BEP D2 Apollo D1                        Irma Hendriks
  • 02-2-2019 12:00 B-jeugd BEP B2 OKV B1                             BEP 3
  • 02-2-2019 13:00 A-jeugd BEP A3 ADOS A1               Camiel Schuitemaker
  • 03-2-2019 10:00 Reserve BEP 7 Furore 4                             BEP 6
  • 03-2-2019 11:10 Reserve BEP 6 Purmer 4                            BEP 7
  • 09-2-2019 9:30 E-jeugd BEP E1 Groen Geel E4                   BEP A2
  • 09-2-2019 9:30 E-jeugd BEP E2 Furore E6                           BEP A3
  • 09-2-2019 9:30 F-jeugd BEP F1 DSO (A) F1                          BEP B1
  • 09-2-2019 10:30 D-jeugd BEP D1 Groen Geel D2             Robert Oudejans
  • 09-2-2019 11:30 C-jeugd BEP C3 DSO (A) C2                        BEP 7
  • 10-2-2019 10:10 Reserve BEP 5 KZ Danaïden 7            Max Waterhout
  • 02-3-2019 10:00 F-jeugd BEP F1 OKV F3                        Marlies Vermeulen
  • 02-3-2019 13:10 D-jeugd BEP D2 OKV D1                           Wendy Kersloot
  • 02-3-2019 14:10 C-jeugd BEP C3 EKVA C2                           Alle Schorn
  • 02-3-2019 16:10 B-jeugd BEP B2 Furore B2                         Johan Horn
  • 09-3-2019 10:25 E-jeugd BEP E1 KZ/Thermo4U E4            BEP B1
  • 09-3-2019 10:25 E-jeugd BEP E2 KZ/Thermo4U E5            BEP A3
  • 09-3-2019 11:20 D-jeugd BEP D1 ZKC ’31 D1                       BEP A1
  • 09-3-2019 12:20 A-jeugd BEP A3 Kleine Sluis A1               BEP 3
  • 10-3-2019 10:00 Reserve BEP 7 Swift (A) 5                          BEP 6
  • 10-3-2019 11:10 Reserve BEP 6 OKV 6                                 Raimon Nijzink
  • 10-3-2019 12:20 Reserve BEP 5 Groen Geel 6                    Erik Leemhuis
  • 16-3-2019 10:00 D-jeugd BEP D1 KZ/Thermo4U D2         Thimo Zijdenbos
  • 16-3-2019 11:00 D-jeugd BEP D2 Roda D1                          Davey van Es
  • 16-3-2019 12:00 E-jeugd BEP E1 Groen Geel E5                BEP A3
  • 16-3-2019 13:00 C-jeugd BEP C3 Groen Geel C3                Irma Hendriks
  • 16-3-2019 14:00 B-jeugd BEP B2 DTS (E) B1                       BEP 7
  • 17-3-2019 10:00 Reserve BEP 7 Groen Geel 8                    BEP 6
  • 24-3-2019 10:00 Reserve BEP 6 KZ/Thermo4U 9               Edwin Gruijs
  • 24-3-2019 11:15 Reserve BEP 5 HBC 2                                 BEP 6
  • 30-3-2019 10:00 E-jeugd BEP E2 Groen Geel E7           Wendy Kersloot
  • 30-3-2019 10:00 F-jeugd BEP F1 Apollo F1                    Marlies Vermeulen
  • 30-3-2019 11:00 E-jeugd BEP E1 WWSV E1                         BEP A1
  • 30-3-2019 12:00 D-jeugd BEP D2 Groen Geel D3                BEP A3
  • 30-3-2019 13:00 D-jeugd BEP D1 Furore D1                        BEP B1
  • 30-3-2019 14:00 C-jeugd BEP C3 ZKC ’31 C2                        BEP A2
  • 30-3-2019 15:00 B-jeugd BEP B2 Groen Geel B3                 BEP 6
  • 30-3-2019 16:00 A-jeugd BEP A3 OKV A1                             BEP 7
  • 31-3-2019 10:00 Reserve BEP 7 Triaz 4                         Marco v Veldhoven

SRC (Lonneke, Joost, Martijn, Robert, Casper, Geert)