Indeling Scheidsrechters

Hieronder vinden jullie het resterende programma tot de zaal. Op een paar wedstrijden na is alles tot de zaal ingevuld. Rest nog 2 scheidsrechters van de A3 en 1 van BEP 5. Namens de scheidsrechterscommissie, Geert.

  • 14-9-2019 11:05 BEP A3 ZKC ’31 A3                                          Johan Horn
  • 14-9-2019 10:05 BEP C2 ADOS C1                                             Robert Oudejans BEP 1
  • 14-9-2019 09:20 BEP D1 ADOS D1                                            Raimon Nijzink BEP A2
  • 14-9-2019 09:05 BEP E1 KZ/Thermo4U E2                             Isabel Heckman BEP 2
  • 14-9-2019 09:05 BEP E3 ZKV (Za) E1                                        Geraldo BEP A3
  • 14-9-2019 09:05 BEP F1 KZ/Thermo4U F2                             Marit/Yara BEP B1

 

  • 21-9-2019 11:45 BEP C3 AW/DTV C1                                       Raimon Nijzink BEP 5
  • 21-9-2019 11:30 BEP D1 GG/IJskoud de Beste D2               Alle Schorn
  • 21-9-2019 10:30 BEP D2 ZKV (Za) D1                                     Anais Bouwman BEP A2
  • 21-9-2019 09:30 BEP E1 GG/IJskoud de Beste E2              Marlies Vermeulen
  • 21-9-2019 09:30 BEP E3 Furore E3                                         Lotte Reus BEP A1

 

  • 28-9-2019 11:00 BEP A2 Roda A1                                             Thimo Zijdenbos BEP 1
  • 28-9-2019 14:00 BEP A3 OKV A2                                              Richard Bende BEP 5
  • 28-9-2019 11:15 BEP B2 ZKV (Za) B2                                        Davey van Es BEP 3
  • 28-9-2019 10:00 BEP C2 Furore C1                                           Irma Hendriks
  • 28-9-2019 09:00 BEP E2 DSO (A) E1                                        BEP A3
  • 28-9-2019 09:00 BEP F1 Roda F1                                               Isabella Brouwer BEP A2
  • 29-9-2019 11:00 BEP 5 OKV 5                                                     Camiel Schuitemaker BEP 4

 

  • 5-10-2019 10:30 BEP A3 KZ/Thermo4U A5                           Aris de Heer BEP 2
  • 5-10-2019 11:45 BEP C2 Roda C1                                              Johan Horn
  • 5-10-2019 10:45 BEP D1 Furore D1                                          Pieter van Ee BEP 1
  • 5-10-2019 09:30 BEP E1 Haarlem E1                                      Marlies Vermeulen
  • 5-10-2019 09:30 BEP E3 KZ/Thermo4U E3                          BEP A3

 

  • 12-10-2019 0:45 BEP A2 KZ/Thermo4U A3                           BEP 5
  • 12-10-2019 11:15 BEP B2 Apollo B2                                         Marco van Veldhoven BEP 4
  • 12-10-2019 11:30 BEP C3 Purmer C1                                       Irma Hendriks
  • 12-10-2019 10:30 BEP D2 Apollo D2                                       Alle Schorn
  • 12-10-2019 09:30 BEP E2 GG/IJskoud de Beste E5            Silvia de Rijk BEP A1
  • 12-10-2019 09:30 BEP F1 Furore F1                                        Marit/Yara BEP B1
  • 13-10-2019 12:30 BEP 5 Furore 5                                             Jeffrey de Deijn BEP 2