Scheidsrechters & Fluiten

Beste allemaal, hier dan de resterende wedstrijden van de zaal. Wij hopen dat de namen voor de verschillende wedstrijden zo spoedig mogelijk kunnen worden ingevuld. Het scheelt een hoop stress als ver van tevoren de wedstrijden van een scheids zijn voorzien. Nog even met zijn allen de schouders eronder. Alvast bedankt voor jullie medewerking.

SRC

  • 18-1-2020 14:30 A-jeugd BEP A2 Roda A1             Thimo Zijdenbos BEP 1
  • 18-1-2020 15:40 C-jeugd BEP C2 KZ/ C3 Martin de Boer BEP 5
  • 18-1-2020 10:30 B-jeugd BEP B2 Furore B1          Richard Bende BEP 6
  • 18-1-2020 12:30 D-jeugd BEP D1 De Vinken D1    BEP 4
  • 18-1-2020 13:30 D-jeugd BEP D2 Apollo D2          Edwin Gruys
  • 18-1-2020 11:30 E-jeugd BEP E2 KZ/ E5                  Floortje Spoelstra BEP A1
  • 18-1-2020 11:30 F-jeugd BEP F1 GG/IJ F2             Marlies Vermeulen
  • .
  • 25-1-2020 16:00 A-jeugd BEP A3 Helios A1           Alle Schorn
  • 25-1-2020 13:00 E-jeugd BEP E1 AW/DTV E1       Yara en Marlou BEP B1
  • 26-1-2020 12:40 Reserve BEP 5 Furore 4               Jeffrey de Deijn BEP 2
  • 26-1-2020 13:50 Reserve BEP 6 DOC 2                    Johan Horn
  • .
  • 1-2-2020 15:00 A-jeugd BEP A2 Sport Bad A1       BEP 5
  • 1-2-2020 12:00 B-jeugd BEP B2 KZ/ B3                  BEP 3
  • 1-2-2020 14:00 C-jeugd BEP C3 DSO (A) C2          Irma Hendriks
  • 1-2-2020 10:00 F-jeugd BEP F1 KZ/ F2                   BEP A2
  • 2-2-2020 11:00 Reserve BEP 5 Oosterkw 2            BEP 1
  • .
  • 8-2-2020 14:35 A-jeugd BEP A3 SportAndijk A1  BEP 6
  • 8-2-2020 13:35 E-jeugd BEP E2 Furore E1              BEP A1
  • 9-2-2020 11:00 Reserve BEP 6 Celeritas 1             BEP 4
  • .
  • 29-2-2020 15:30 A-jeugd BEP A2 Swift (A) A1      Edwin Gruys
  • 29-2-2020 14:30 C-jeugd BEP C2 Roda C1              BEP 3
  • 29-2-2020 13:30 D-jeugd BEP D1 Furore D1          Alle Schorn
  • 29-2-2020 12:30 D-jeugd BEP D2 SportAndijkD1 BEP 2
  • 29-2-2020 11:30 E-jeugd BEP E3 SportAndijk E1  BEP A3
  • 29-2-2020 11:30 F-jeugd BEP F1 SportAndijk F1  BEP B1
  • 1-3-2020 11:00 Reserve BEP 5 KZ/ 7                        BEP 6
  • 1-3-2020 12:10 Reserve BEP 6 KZ/ 11                      BEP 5
  • .
  • 7-3-2020 17:05 A-jeugd BEP A3 KZ/ A4                  BEP 4
  • 7-3-2020 16:05 C-jeugd BEP C3 Blauw-Wit C2     Irma Hendriks
  • 7-3-2020 13:05 E-jeugd BEP E1 EKVA E2               BEP A1
  • 7-3-2020 13:05 E-jeugd BEP E2 OKV E2                 Marlies Vermeulen
  • .
  • 14-3-2020 15:30 A-jeugd BEP A2 Dalto A3            Johan Horn
  • 14-3-2020 14:30 B-jeugd BEP B2 ADOS B1            BEP 2
  • 14-3-2020 13:30 C-jeugd BEP C2 ADOS C1            BEP 1
  • 14-3-2020 12:30 D-jeugd BEP D1 TOP/S D2          Alle Schorn
  • 14-3-2020 11:30 D-jeugd BEP D2 Furore D3          BEP 5
  • .
  • 14-3-2020 10:30 E-jeugd BEP E3 Apollo E1            BEP A2
  • 14-3-2020 10:30 F-jeugd BEP F1 OKV F1                BEP A3
  • 15-3-2020 12:10 Reserve BEP 5 Aurora/DKV 3     BEP 6
  • 15-3-2020 11:00 Reserve BEP 6 WWSV 1                BEP 4
  • .
  • 21-3-2020 15:00 A-jeugd BEP A3 Kleine Sluis A1  BEP 3
  • 21-3-2020 14:00 C-jeugd BEP C3 DKVVictoriaC2 BEP 1
  • 21-3-2020 10:00 E-jeugd BEP E1 OKV E1                BEP A1
  • 21-3-2020 10:00 E-jeugd BEP E2 Roda E2              Marlies Vermeulen
  • 22-3-2020 11:00 Reserve BEP 5 DKV Victoria 3    BEP 2
  • 22-3-2020 13:20 Reserve BEP 6 HBC 2                    BEP 5
  • .
  • 28-3-2020 15:00 A-jeugd BEP A2 KZ/T A3             Johan Horn
  • 28-3-2020 11:00 B-jeugd BEP B2 DSO (A) B1        BEP 3
  • 28-3-2020 12:00 C-jeugd BEP C2 DSO (A) C1        Edwin Gruys
  • 28-3-2020 14:00 D-jeugd BEP D1 KZ Danaid D1   Irma Hendriks
  • 28-3-2020 13:00 D-jeugd BEP D2 DSO (A) D1       BEP A2
  • 28-3-2020 10:00 E-jeugd BEP E3 DSO (A) E1         BEP A3