Teamindelingen Zaal

Hierbij de teamindelingen van BEP 1 tot en met 7 voor de “Zaal”. Wij wensen iedereen een mooi seizoen: spannende wedstrijden, prachtig spel veel punten, maar, vooral, veel plezier! We zien elkaar in de Beuk.

SELECTIE   (ZATERDAG)

  • Thalia Korff                        Max Waterhout
  • Bodijn de Heer                  Thimo Zijdenbos
  • Lonneke Hoogenhoud     Pieter van Ee
  • Tessa Waterhout              Robert Oudejans
  • Lynn Hendriks                 Mark Brugman
  • Jessy Putter                       Aris de Heer
  • Vèrena Janssen                Richard Spijker
  • Tamara Tesselaar            Kai Hoogenhoud
  • Isa Putter                           Milan Boonstra
  • Sanita de Groot                Jeffrey de Deijn

BEP 3   (ZATERDAG)

Coach: Tom Heckman, Trainer donderdag: Gertjan Waterhout

  • Isabel Heckman               Boris de Jager
  • Lisa Boddeke                    Jordyde Heer
  • Daniëlle Slot                      Jeroen Boddeke
  • Inez Hogenberg               Tobias Punt
  • Jordy Paelig
  • JeroenHoogendoorn

BEP 4   (ZONDAG)

  • Nicole Platel                      Marco van Veldhoven
  • Barbara van Diepen       Erik Leemhuis
  • Karin Wiggerink              Camiel Schuitemaker
  • Wendy van Klink             Johan Wiggerink
  • Annika Breebaart            Edwin Gruijs
  • Mandy Voigt

BEP 5   (ZONDAG)

  • Marsha van Noorden    Oscarter Haak
  • Mirjam Zilvold                  Martin Slot
  • Maaike Wester                  Edwin Gruijs
  • Ans Klebach                      Marcel Fonck
  • Nadine Fonck                    Arnout van Noorden
  • Eugenie Betlem                Raimon Nijzink

BEP 6    (ZONDAG)

  • Wilma van Vuuren          Michael Oudejans
  • Wilma Marsman              Martin de Boer
  • Ilona Korthof                    Camiel Staneke
  • Tosca Korthof                   Nico Oudejans
  • Remco Korthof
  • Peter Oudejans
  • Hans Wagenaar

Berry Zwanenburg

BEP 7   (ZONDAG)

  • Isabella Alfieri                   Patrick Bakker
  • Ellen Rouendaal               Richard Bende
  • Mirjam Putter                  Wesley Waanders
  • Deborah Waanders        Mark Jehee
  • Suzanne Boer                   Koen van Eijk
  • Roy Bontebal                   Berry Zwanenburg