PURMER F1–BEP F1

Na het oefenen op het toernooi vorige week en afgelopen woensdag nog een oefenwedstrijd, mocht de F1 vandaag hun eerste echte wedstrijd spelen. Iedereen was er vandaag: Joep, Koen, Tijn, Siem, Gwen, Noortje en Zoë. Na het inschieten was iedereen er klaar voor en kon de wedstrijd beginnen.

Het overspelen ging heel goed en ook iedereen probeerde goed te verdedigen, maar Purmer kon goed over de handen heen schieten. Gelukkig maakte Noortje ook een doelpunt voor Bep! In de rust was het 4-1, maar vol goede moed begonnen we aan de tweede helft. Weer deed iedereen goed zijn best en daardoor kwamen er nog 3 doelpunten door Zoë en Tijn (2x) bij! Joep scoorde ook nog maar omdat hij 2 x achter elkaar schoot, werd deze afgekeurd. Helaas gooide Purmer er net wat meer in.

De eindstand was 11-4. Daarna nog allemaal 2 strafworpen nemen en toen was het afgelopen. Volgende week zaterdag om 10 uur thuis tegen ZKV, we hopen dat er dan weer zoveel publiek is!

Groetjes, Zoë