Kantine-rooster en regels

Hieronder treft u het kantinerooster voor de 2e helft van het veldseizoen. Als u geen kantinedienst kunt draaien, dan dient u te ruilen met een andere ouder of teamlid. Alleen in geval van (uiterste) nood kunt u uw kantinedienst afmelden (06-28488992).

De juiste regels en afspraken tav de kantinediensten kunt u lezen op de website www.kvbep.nl, onder Vereniging/Commissies/Kantinecommissie (en klik op de ‘link’). Aangeraden wordt deze regels even door te nemen.

Met vriendelijke groeten, de kantinecommissie.

Za 24/3

09.00 – 11.30      ABC

10.30 – 12.00      2x D1, ouder van Ramon Nijzink en Rosalie Reedijk

12.00 – einde     2x E2, ouder van Daan Plankman en Ruben Muis

Coördinator

12.00 – einde     Dik Bouman

Za 31/3

09.00 – 11.30      ABC

08.15 – 10.00      3x ouder F1, ouder van Tessa Aukema, Noortje Matti en Thara Delic

10.00 – 12.30      2x ouder B2, ouder van Amber Santing en Britt Gent

12.30 – 14.45      3x ouder B3, ouder van Luca Stroop, Louise Stokman en Lucas van Geemen

14.45 – 16.30      3x BEP 3

16.30 – 18.30      3x BEP 4

Coördinator

08.15 – 10.00      Brit Bouman

10.00 – 12.30      Lonny van Zuylen

12.30 – 14.45      Marieke Bremer

Zo 1/4

10.45 – einde    Dik Bouman

Zo 8/4

10.45 – einde     2 x BEP 2

Za 14/4

09.00 – 11.30      ABC

08.15 – 10.00      3x ouder D1, ouder van Fabian Bourre, Ramon Nijzink en Roan Barends

10.00 – 12.30      2x ouder B1,ouder van Sylvia de Rijk en Loïs Schorn

12.30 – 14.30      3x ouder C1, ouder van Yara van Ewijk, Mijntje Vijge en Jim van Wijnen

14.30 – 16.30      3x BEP 5

16.30 – 18.30      3x BEP 3

Coördinator

08.15 – 10.00      Marion Leemhuis

10.00 – 12.30      Monique Molenaar

12.30 – 14.45      Lonny van Zuylen

Zo 15/4

10.45 –  13.00     2x BEP A2 + Lida Jehee

13.00 – einde     BEP 4

Za 21/4

09.00 – 11.30      ABC

08.45 – 11.15      2x ouder E1, ouder van Jens Ekels en Maurits Nibbering

11.15 – einde     2x ouder C2, Marit ter Haak en Bente van Essen

Coördinator

8.45 – 11.15         ?

11.15 – einde     ?

Za 12/5

09.00 – 11.30      ABC

08.15 – 11.00      2x ouder B1, ouder van Sandra Poelstra en Mitchell Versluis

11.00 – 13.30      2x ouder D3, ouder van Felien Schouten en Krista Schreuders

13.30 – 16.00      3 x BEP 5

16.00 – 18.30      Kim van der Molen, Dik Bouman, Brit Bouman

Coördinator

08.15 – 11.00      Lida Jehee

11.00 – 13.30      Kim van de Molen

Zo 13/5

09.15 – 11.30      2x BEP 1

11.30 – einde     2x BEP 2

Za 26/5

09.00 – 11.30      ABC

09.30 – 11.15      3x ouder D3, ouder van Sofie Gelens, Michelle Bruitzman en Nils Bijster

11.15 – 14.00      2x ouder D2, ouder van Isabel Luyten en Lotte Mulder

14.00 – 16.30      3x BEP 3

16.30 – 18.30      3x BEP 5

Coördinator

09.30 – 11.15      ?

11.15 – 14.00      ?

Za 2/6

09.00 – 11.30      ABC

09.00 – 10.45      2x ouder F2, ouder van Thomas Frank, Quinty Nije

10.45 – einde     2x ouder B3, ouder van Dominique van Boxtel en Jasper Balster

Coördinator

09.00 – 10.45      Mascha Noorden

10.45 – einde     Roos Winter

Zo 3/6

09.15 – 11.30      2x BEP A3 + Dik Bouman

11.30 – 13.00      2x BEP A1 + coördinator

13.00 – einde     2x BEP 1