Nieuwe indelingen en trainingstijden

De nieuwe teamindelingen, (voorlopige) trainingstijden, en trainers staan in het krantje en op de website. We zullen nog 2 weken doortrainen (dus tot 6 juli) in deze nieuwe samenstellingen. We zijn voor een aantal ploegen nog op zoek naar trainers.

A1 selectie   Trainer/Coach: Mark + Jeroen

Trainingstijden:

  • dinsdag 19:30 – 21:00 vak 4
  • donderdag 19:15 – 20:30 vak 1
  • Floortje Spoelstra, Bart Olde Engberink
  • Loïs Schorn, Jari Leemhuis
  • Lotte Reus, Jeroen Heckman
  • Pauline de Blok, Luke van Noorden
  • Quinty de Vries, Mitchell Versluis
  • Sylvia de Rijk, Tom Schuitemaker

A2   Trainer/Coach: vacature

Trainingstijden:

  • dinsdag 19:30 – 21:00 vak 3
  • donderdag 19:15 – 20:30 vak 2
  • Anais Bouman, Alexander Bourre
  • Eline Punt,Ivar Doedse
  • Isabella Brouwer, Pascal Bouman
  • Jacky Berger, Afvaller A1 selectie
  • Monique Nijzink, Afvaller A1 selectie

A3   Trainer/Coach: Els Stroop

Trainingstijden:

  • woensdag 20:30 – 21:30 vak 3
  • vrijdag 19:00 – 20:00 vak 1
  • Amber Santing, Geraldo de Graaf
  • Belana van der Woude, Luca Stroop
  • Britt van Gent, Lucas van Gemen
  • Demi Versteyne, Marijn Helmer
  • Jiska Blank, Max de Boer
  • Lauren de Haan ,Rogier de Waard

Let op:

  • deze 2 weken wordt er op woensdag trainen gegeven door Arnout. Deze training vervalt na de vakantie.
  • Als we dan een extra trainer hebben komt er een eventuele tweede training mogelijkheid.

B1   Trainer/Coach: Bodyn/Max

Trainingstijden:

  • dinsdag 19:00 – 20:30 vak 1
  • donderdag 19:30 – 20:30 vak 3
  • Marit Wiggerink, Dion Slokker
  • Marlou Gruys, Jim van Wijnen
  • Mijntje Vijge, Kyan Westerman
  • Yara van Ewijk, Sem van Noorden

B2   Trainer/Coach: Camiel Staneke/Casper

Trainingstijden:

  • dinsdag 19:00 – 20:30 vak 2
  • donderdag 19:30 – 20:30 vak 4
  • Anabela Staneke, Fabian Bourre
  • Anoek van Eerde, Ramon Nijzink
  • Bente van Essen, Timo de Boer
  • Jente van Dijk, Tessa den Bier
  • Marit ter Haak

C1   Trainer/Coach: Jordy de Heer/Tim Delorme

Trainingstijden:

  • dinsdag 18:00 – 19:15 vak 4
  • donderdag 18:15 – 19:15 vak 1
  • Isis Horn, Jens Mesman
  • Rosa Leemhuis, Jens van Eerde
  • Rosalie Reedijk, Luuk Herlé
  • Yara Brouwer, Roan Barends

C2   Trainer/Coach: Bart Reesen/Arnout

Trainingstijden:

  • dinsdag 18:00 – 19:00 vak 2
  • vrijdag 19:00 – 20:00 vak 3
  • Isabel Luyten Kai van Noorden
  • Julia Ekels, Sam de Boer
  • Lieske Vijge, Sjors Elzinga
  • Lynn Schuitemaker, Tom Smit
  • Sara Matti, Sofie Gelens

C3   Trainer/Coach: vacature

Trainingstijden:

  • dinsdag 18:00 – 19:00 vak 1
  • Bente ter Haak, Jayden den Hartog
  • Felien Schouten, Mark Compaan
  • Krista Schreuders, Nils Bijster
  • Lotte Mulder, Wim van Dam
  • Michelle Bruitzman, Tessa Stein

Let op:

  • deze 2 weken wordt er trainen gegeven door Edwin Gruys.

D1   Trainer/Coach: Johan H/Johan W/Stephan

Trainingstijden:

  • dinsdag 18:30 – 19:30 vak 3
  • donderdag 18:30 – 19:30 vak 3
  • Anne Lijesen, Bjorn Gruijs
  • Do Bakker, Daan Plankman
  • Jinte Barends, Jens Ekels
  • Lieke Wiggerink, Maurits Nibbering
  • Sofie Terwisscha van Scheltinga, Tygo Oudejans

D2   Trainer/Coach: Beau/Quinty

Trainingstijden:

  • dinsdag 18:00 – 19:00 vak 3
  • donderdag 18:00 – 19:00 vak 3
  • Iris Mulder, Christiaan Reedijk
  • Jill Kraakman, Bram Betlem
  • Sara Gelens, Brent de Neling
  • Tess Aukema, Dyllan den Hartog
  • Thara Delic, Lenny Woudt
  • Ruben Muis

E1   Trainer/Coach: vacature

Trainingstijden:

  • maandag 18:00 – 19:00 vak ¾
  • woensdag 17:00 – 18:00 vak 3/4
  • Anouk den Boer, Laurens Nibbering
  • Caitlyn Cheung, Teun Nooij
  • Quinty Nije, Xhanzi Zhuang (alleen trainen)

Let op:

  • deze 2 weken wordt er door alle E-teams samen getraind.

E2   Trainer/Coach: Karlijn/Maaike/Mijntje

Trainingstijden:

  • maandag 18:00 – 19:00 vak ¾
  • woensdag 17:00 – 18:00 vak 3/4
  • Fiene Manders, Tijn Bouquet
  • Noortje Matti, Robin Stein
  • Zoë Bolte

Let op:

  • deze 2 weken wordt er door alle E-teams samen getraind.

E3   Coach: Eugenie/Nicole/Tom

Trainingstijden:

  • maandag 18:00 – 19:00 vak ¾
  • woensdag 17:00 – 18:00 vak 3/4
  • Jasmijn Hooijer, Joep Jansen
  • Dilara, Siem Betlem
  • Anthony de Bie

Let op:

  • deze 2 weken wordt er door alle E-teams samen getraind.

F1   Trainer/Coach: Patrick/Michael/Jens v E

Trainingstijden:

  • woensdag 17:00 – 18:00 vak 1
  • Gwen Aukema, Koen Muis
  • Jente Herlé, Abel Woudt
  • Eva Sijes, Ciske Hoogstraten