Voorwoord van de Jeugd

Het kerstnummer, een kerstverhaal, terugkijken naar het afgelopen jaar en doorkijken naar het nieuwe jaar. Het moment om dit te doen maar wij doen dat elke week al, of is dit dan net even iets anders. Dat is zeker waar want het laatste clubkrantje van 2019 is toch iets speciaals. We kijken terug en vooruit. We kijken naar de stand van de zaalcompetitie:

 • De F1 heeft 2 punten maar de bal kan nog alle kanten oprollen, de winst met 1-17 uit in Andijk is zeker een hoogtepunt te noemen!
 • De E3 staat in de middenmoot. Een mooi resultaat van deze groep dat belooft een verrassend verloop in de start van 2020.
 • De E2 kijkt naar beneden maar de winst op Furore was een hele belangrijke. De E1 is het nog niet gelukt om punten te halen maar er zijn nog wedstrijden genoeg om punten binnen te halen, geen paniek! De D2 heeft het lastig, staan nog puntloos onder aan. In 2020 gaat het lukken dan komen de eerste punten binnen.
 • De D1 doet mee om de bovenste plaats, zit er een kampioenschap in?
 • De C3 kan in 2020 het kampioenschap binnen halen, hoe top zou dat zijn? Een tweede plek nu dus…..
 • De C2 staat in het midden, in deze poule kunnen jullie alle kanten op.
 • De C1 heeft zes punten en staan met 3 ploegen bovenaan, wij gaan aan het langste eind trekken toch?
 • De B2 heeft het voor elkaar zij staan met 8 punten alleen bovenaan. Dat ziet er veelbelovend uit.
 • De B1 staat samen met VEO boven aan, het gaat jullie lukken in 2020.
 • De A3 staat onderaan maar het eerste punt is binnen en er komen meer punten aan.
 • De A2 heeft het lastig, nog geen punten maar de competitie duurt nog lang.
 • De A1 staat samen met KZ bovenaan, het lijkt nog ver maar 25 januari wordt jullie moment.

We kijken naar onze BEP jeugd: Vanaf de F1 tot de A1 zijn jullie allemaal toppers. De oudere jeugd leert de jongere jeugd de fijne kneepjes van het vak maar ook vullen jullie allemaal jullie rol als jeugdscheidsrechter in. De jeugdcommissie is blij met jullie enthousiasme, beleving en inzet.

We kijken naar de Jeugdcommissie: Een enthousiaste groep BEPPERS die er alles aandoet om ervoor te zorgen dat onze jeugdafdeling zich ontwikkeld, het spelletje kan spelen en uiteindelijk alles op rolletjes loopt. We kijken naar onze mooie club BEP: Een geweldige vereniging waarvan jullie allemaal een onderdeel van zijn, ieder op zijn eigen manier maar allemaal belangrijk.

Ik ben trots op jullie groot en klein, oud of jong, kortom BEPPERS bedankt voor het mooie jaar en op naar 2020! We kijken naar de toekomst: Met de inzet en het enthousiasme van jullie allemaal gaat dit zeker goed komen! Jullie zijn onze toekomst en een betere toekomst kan onze club zich niet wensen. Fijne vakantie en tot volgend jaar en geniet van de mooie moment nu maar ook in de toekomst!

Groetjes, Lonneke