BEP D1 – KZ D2

Na 2 hele zware wedstrijden gehad te hebben stond vandaag KZ D2 op ons speelschema. KZ is altijd een tegenstander met veel goede spelers. Wij hadden als opdracht gekregen deze wedstrijd te winnen. Als heel snel scoorde Lynn een strafworp (1-0). Maar KZ reageerde met een tegendoelpunt (1-1). Maar gelukkig maakten Jens M een doelpunt en ook Lynn een doorloopbal (3-1). Jens M maakte een afstandsschot en KZ scoorde ook met een doelpunt (4-2). Door een mooie combinatie tussen Maurits en Lynn scoorde Maurits met een afstandsschot van heel ver (5-2).

In de 2e periode was het de beurt aan het andere vak met Sara, Lieke, Tygo en Jens E. Ook Tygo schoot van heel ver (6-2) en Lieke maakte een doorloopbal (7-2). Toen probeerde Tygo ook een doorloopbal te maken en het lukte met succes. Hij scoorde hiermee twee doelpunten (9-2). Met deze stand gingen we de rust in.

In de 3e periode ging het mis. KZ wist er 2 te scoren (9-4). Maar gelukkig was Sofie scherp en wist zij een supermooie kans te benutten. Zoals altijd scoorde Sofie vanuit deze positie weer met een afstandsschot (10-4). Sofie deed hiermee gewoon haar ding. KZ scoorde weer 10-5. Sofie G kwam het vak i.p.v. Lynn. Toen stonden Sofie en Sofie in het aanvals-vak. In de 4e periode werd Sofie G gewisseld voor Lynn. Jens E was zeer actief en probeerde te scoren met een doorloopbal. Maar het lukte niet en een schot op 4 meter afstand zat erin (11-5). Lieke maakte nog een doorloopbal (12- 5).

In de slotminuut kregen wij een stafworp tegen. KZ benutte deze strafworp (12-6). Na afloop van de wedstrijd waren Jordi en Beau tevreden. Zij waren blij dat wij gewonnen hadden van KZ.

Maurits